KURUMSAL
NEDEN GENART

 

Ekibimiz, yardımsever, güler yüzlü ve ahlaki değerler çerçevesinde hizmet vermekte olup ihtiyacınız olan tedavi yöntemlerini planlamaktadır.

 

 

 

 

 

Preimplantasyon genetik tanının uygulandığı ve bu konuda tecrübesini kanıtlamış olan merkezimiz sadece kısırlık problemi çeken çiftlere değil aynı zamanda sağlıklı çocuk sahibi olma zorluğu taşıyan çiftlere de hizmet vermektedir.

 

 

 

 

 

Gebelik sırasında tetkik edilebilen her türlü genetik hastalık embriyo aşamasında da belirlenebilir. Gen-Art olarak embriyolarda genetik hastalıkların belirlenmesi ile ilgili olarak her geçen gün taradığımız hastalıkların sayısı artmakta olup merkezimiz özellikle Akdeniz Anemisi (Talasemi), Orak Hücre Anemisi, Sağırlık, Nijmegen, Kistik Fibroz, Spinal Kas Atrofisi gibi hastalıklarda aileleri sağlıklı çocuk sahibi yapmıştır.

 

 

 

 

Tekrarlayan başarısız Tüp Bebek denemeleri ve tekrarlayan kendiliğinden düşüklerin görüldüğü çiftlerde preimplantasyon genetik tanı uygulayarak pek çok ailenin yüzünü güldürdük.

Tüm gayretimiz dünyada gitgide teknolojisi ilerleyen Tüp Bebek yöntemlerinin gündemini takip etmek ve yenilikleri uygulamak olup tedavinin olumsuzluklarını en aza indirgemektir

 

 

 

 

Basından takip ederek öğrendiğiniz in vitro maturasyon (IVM), HLA-G, embriyo glue, assisted hatching (destekli yuvalama)gibi teknolojik yenilik olarak gündeme gelen her tür yardımcı teknik Genartta uygulanabilmektedir. Ancak bilimsel olarak sonuçları kesinleştirilememiş olan bu yöntemler duruma özel planlanabileceği gibi bizim tecrübemize göre bu yöntemler pek çok vakada kifayetsizdir ya da çok özel durumlar için uygulanabilir.
Genart'a geldiğinizde size uygulanması gereken tedavilerin tümünü konforunuz için binamızda verebilecek şekilde hizmete sunmaktayız.

Tüm bu hizmetler tek bir amaç için: Kucağınıza sağlıklı bir bebek vermek!

YURT DIŞINDA GENART :

Avrupa ülkelerinden kliniğimizde PGT'den yararlanmak üzere gelen hastaların sayısı günden güne artmaktadır.

Prof. Dr. Volkan Baltacı 2002 yılında Aba/Nijerya'da ülkenin 2. tüp bebek merkezinde embriyoloji laboratuvarını kurmuştur personel eğitimini vermiş ve halen periyodik  ziyaretlerle  sistemin sürmesine katkıda bulunmuştur, 2004 yılında Bakü/ Azerbaycan'da ülkenin ilk tüp bebek merkezinin laboratuvarını kurmuş olup, işletmeye açmış ve halen periyodik ziyaretlerle  sistemin sürmesine katkıda bulunmaktadır. 2006 yılında Kıbrıs'ta ve şimdi de Azerbaycan Gence'de tüp bebek laboratuvarlarını kurarak başarılı bir şekilde hizmet vermesini sağlamıştır.